Warning: file_get_contents(http://www.musukubilai.lt/wp-content/plugins/wp-async-css/assets/scripts/loadCSS.min.js): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/musukubila/domains/musukubilai.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-async-css/wp-async-css.php on line 109

Kubilai

Mūsų kubilai padės Jums atsipalaiduoti ir taps sveika laisvalaikio praleidimo priemone.

Medicininiais tyrimais yra įrodyta, jog maudymasis kubile karštame vandenyje teigiamai veikia kraujotaką bei gerina vidaus organų veiklą, dėl temperatūrų skirtumų grūdina organizmą, atpalaiduoja centrinę nervų sistemą, padeda smegenis geriau aprūpinti reikiamomis medžiagomis ir taip pagerina miego kokybę, pagreitina mąstymą.

Kubilas su išorine krosnele

Be to mūsų kubilai yra ekologiški, nes juos gaminame iš natūralios medienos ir/arba plastiko. Kubilų sutvirtinimui naudojame nerūdijantį plieną, o medinius kubilus papildomai impregnuojame natūraliu sėmenų aliejumi.

Mūsų kubilai išlaikys savo geras savybes mažiausiai 15 metų visais metų laikais, todėl tai oficialiai garantuojame. Mūsų patyrę meistrai kiekvieną kubilą gamina rankomis, todėl nelieka tikimybės, kad kubilas bus nesandarus ir kaups drėgmę.

Mūsų kubilai yra patogūs naudojimui. Gamindami kubilus atsižvelgiame, kad Jums būtų lengva į juos įlipti bei išlipti, iškūrenti ar prileisti vandens, todėl tam sukūrėme specialią savo kubilų konstrukciją.

Kubilas su išorine krosnele

Mūsų kubilams nereikės daug papildomos priežiūros. Kad galėtumėte 100% mėgautis pirties malonumais, turėsite vos 1 kartą per 2 mėnesius pakeisti vandenį bei kubilo vidų išvalyti kempine su švariu vandeniu.

Savo kubilus visiškai sukomplektuojame ir paruošiame naudojimui iškart. Jums padėsime išsirinkti ir sumontuosime labiausiai tinkančias krosneles pasirinktam kubilui. Dėl to pasieksite reikiamą maudymuisi temperatūrą sunaudodami mažiausiai malkų.

Jums pageidaujant, pagaminsime papildomų kubilo priedų, kurie leis dar patogiau naudotis pirties malonumais –kubilo dangčių šilumai sulaikyti, rankšluosčių laikiklių, vandens paviršiuje besilaikančių bei prie kubilo tvirtinamų padėklų gėrimams, plieninių krosnies valymo įrankių.

Jums galėsime pagaminti ir naujos konstrukcijos kubilą pagal individualius poreikius. Mes suteikiame galimybę Jums turėti išskirtinius kubilus tiek savo konstrukcija, tiek individualiais elementais – pvz., galime nudažyti fasado spalva, uždėti nerūdijančio plieno pavadinimą, logotipą, ar Jūsų sugalvotą ženklą, etc.

Savo kubilų krosnelėms suteikiame 5 metų garantiją. Mes naudojame krosneles, pagamintas iš aukštos kokybės, nepradegančio metalo, todėl garantuojame, kad jos nepradegs ir neprarūdys.

Medinis kubilas su plastiko įdėklu

Dėl mūsų sukurtos specialios konstrukcijos krosnelės ilgai skleidžia šilumą, o jai iškūrenti pakaks poros glėbių malkų. Visiškai iškūrenus krosnelę, kubilas atvėsta po 1 laipsnį pagal Celsijų per 2,5 val. lauko temperatūrai esant 0 laipsnių pagal Celsijų.

Į kubilo komplektą įtraukiame nerūdijančio plieno dūmtraukius. Mūsų dūmtraukiai ilgaamžiai, nes korpusas gaminamas iš 0,6 cm storio temperatūrų skirtumams atsparios medžiagos molipdeno.

Mūsų sukurta dūmtraukių konstrukcija leidžia gerai iškūrenti krosneles ir greitai išildyti kubilą bei apsaugo žmones nuo dūmų net ir esant nepastovios krypties vėjui.

Mūsų kubilai tvirti ir atsparūs dideliam vandens spaudimui. Kiekvieną savo kubilą sutvirtiname papildoma trečia nerūdijančio plieno juosta, kad kubilas atlaikytų vandens ir žmonių svorį 3,5 tonos.

Mediniai kubilai

Mediniai kubilai

Aukštos kokybės kubilai iš Eglės, Maumedžio ir Termo medienos.

Plastikiniai kubilai

Plastikiniai kubilai

Kubilas sudarytas iš 5mm plastiko ir 27mm dailylenčių.

Stiklo pluošto kubilai

Stiklo pluošto kubilai

Jau prekiaujame ir stiklo pluošto kubilais. Daugiau informacijos - artimiausiu metu.

Kontaktai

UAB Edjusta
Vilniaus g.2D, Senoji Varėna
Tel.: 8 647 36383;
8 606 36133;
info@musukubilai.lt