Kubilai

Mes gaminame ekologiškus, ilgaamžius kubilus bei pirtis.

Medicininiais tyrimais įrodyta, kad maudynės kubile gerina kraujotaką bei vidaus organų veiklą, o garinimasis pirtyje – valo organizmą ir gelbsti nuo ligų.

Kubilas ir krosnele

Temperatūrų skirtumai grūdina organizmą, teigiamai veikia centrinę nervų sistemą, smegenis ir taip pagerina miego kokybę bei mąstymą.

Galime pasiūlyti trijų tipų kubilus:

  • mediniai kubilai – kokybiški ir ilgaamžiai, gaminami iš labai tvirtos Skandinaviškos eglės, pušies arba Termo medienos, kuri suteikia prabangos pojūtį;
  • plastikiniai kubilai – labai atsparūs aplinkos poveikiui, gaminami iš aukštos kokybės Polipropileno;
  • stiklo pluošto kubilai – ergonomiški ir lengvai prižiūrimi, gaminami iš vientiso stiklo pluošto audinio su išgaubtais suoliukais.

Mūsų kubilai – natūralios medienos ir/ar plastiko. Jiems sutvirtinti naudojame nerūdijantį plieną, o medinius kubilus impregnuojame aukščiausios kokybės medžio dažyvėm ar impregnantais.  Kubilai lengvai prižiūrimi ir patogūs naudoti dėl savo specialios konstrukcijos. Priežiūrai užteks tiesiog išleisti vandenį ir išvalyti vidų kempine su švariu vandeniu po kiekvieno naudojimo. Be to, mūsų kubilai tvirti ir atsparūs dideliam vandens spaudimui: kiekvieną kubilą sutvirtiname papildoma trečia nerūdijančio plieno juosta, todėl jis atlaiko 3,5 t vandens ir žmonių svorį. Mūsų gaminiai – patyrusių meistrų rankų darbo, todėl garantuojame, kad kubilai išlaikys savo savybes mažiausiai 15 metų visais metų laikais, bus sandarūs ir nekaups drėgmės.

KubilasĮ kubilo komplektą įeina nerūdijančio plieno dūmtraukis, kurio korpusas gaminamas iš temperatūrų skirtumams atsparios medžiagos – molibdeno. Ir maudymosi metu apsaugo nuo dūmų net ir esant nepastovios krypties vėjui.

Kubilų  krosnelės gaminamos iš aukštos kokybės metalo, kuris  nepradegs ir neprarūdys, o krosnelei iškūrenti pakaks vos poros glėbių malkų. Speciali krosnelės konstrukcija leidžia gerai iškūrenti kubilą, greitai įšildyti vandenį.

 

Mediniai kubilai

Mediniai kubilai

Aukštos kokybės kubilai iš Eglės, Maumedžio ir Termo medienos.

Plastikiniai kubilai

Plastikiniai kubilai

Kubilas sudarytas iš 5mm plastiko ir 27mm dailylenčių.

Stiklo pluošto kubilai

Stiklo pluošto kubilai

Jau prekiaujame ir stiklo pluošto kubilais. Daugiau informacijos - artimiausiu metu.

Kontaktai

UAB Edjusta
Vilniaus g.2D, Senoji Varėna
+370 667 66686
+370 647 36383
+370 606 36133
info@musukubilai.lt